//
Wydarzenia

IPMA Project Excellence
Model

Stowarzyszenie „Klub MBA Wrocław” serdecznie zaprasza 24.04.2014 (czwartek) o godz.18.00 do Centrum Konferencyjnego WPP Wrocław, ul. Fabryczna 10 na otwarte spotkanie merytoryczne poświęcone tematyce zarządzania projektami. Gościem specjalnym spotkania i Prelegentem będzie Pan Grzegorz Szałajko

 

Temat spotkania: Budowanie doskonałości w zarządzaniu projektami w oparciu o IPMA Project Excellence Model

Czy najlepsze na rynku narzędzia i metodyki zarządzania projektami wystarczą, aby uzyskać przewagę strategiczną? A może poza kosztami wdrożenia, stworzą jedynie iluzję dojrzałości?

Wiele organizacji na świecie zadaje sobie dziś te pytania, często zapominając o tym, na czym opiera się prawdziwa doskonałość w zarządzaniu. To nigdy nie jest stan, który osiąga się permanentnie poprzez inwestycję w najlepsze znane praktyki. To ciągły proces refleksji i obecna na wszystkich poziomach organizacji kultura poszukiwania coraz lepszych rozwiązań.

Właśnie temu jak stworzyć okazje do doskonalenia i pobudzić chęć do nieustannego poszukiwania lepszych rozwiązań będzie poświęcone to spotkanie. Liczne przykłady z rzeczywistych organizacji i projektów połączone z ciekawą optyką wnoszoną przez IPMA Project Excellence Model z pewnością będą dobrym początkiem ciekawej dyskusji.

Agenda spotkania w Sali Miedzianej Centrum Konferencyjnego WPP

17.30 – rejestracja, rozmowy kuluarowe

18.00 – 19.30 prelekcja

19.30 – 20.00 dyskusja

 

Proszę o potwierdzenie udziału do 22 kwietnia br., tel. 71 35 65 515, 661 114 474, e-mail: e.walenska@dozamel.pl
 

Zaproszenie na spotkanie >>> 
 
Zobacz
sale Usługi dodatkowe Oferty specjalne
» sale » usługi dodatkowe » oferty specjalne
Kontakt

DOZAMEL Sp. z o.o.
Centrum Konferencyjne WPP
ul. Fabryczna 10
53-609 Wrocław
tel. +48 71 35 65 515

« więcej

copyright © DOZAMEL Sp. z o.o.
projekt i wdrożenie: agencja interaktywna okinet