konferencja WPP i
SKFPPiPT

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na ogólnopolską konferencję organizowaną przez Wrocławski Park Przemysłowy (WPP) oraz Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych (SKFPPiPT) pt.: „Polska 2020 – inteligentny rozwój, innowacyjna gospodarka. Współpraca uczelni, parków technologicznych i przemysłowych”, która odbędzie się 28 listopada br. (środa) w Centrum Konferencyjnym WPP (Sala Miedziana III p.).

Konferencja poświęcona będzie współpracy sektora wiedzy z gospodarką, w szczególności z przedsiębiorstwami zlokalizowanymi w parkach technologicznych i przemysłowych. W trakcie konferencji będzie można zaznajomić się z m.in. ze strategią Województwa Dolnośląskiego do roku 2020, możliwościami współpracy międzynarodowej dla lokatorów parków technologicznych i przemysłowych, w tym w szczególności z CERN, dobrymi praktykami w zakresie transferu technologii, ochrony własności intelektualnej, rozwoju przedsiębiorczości akademickiej, a także z doświadczeniami niemieckimi w tym zakresie.

W konferencji swój udział zapowiedzieli przedstawiciele uczelni, samorządów oraz biznesu. Poniżej program konferencji i karta uczestnictwa, którą, w razie zainteresowania, prosimy odesłać do 23.11.2012 na adres wpp@wpp.wroc.pl

Karta uczestnictwa

sale Usługi dodatkowe Oferty specjalne
» sale » usługi dodatkowe » oferty specjalne

DOZAMEL Sp. z o.o.
Centrum Konferencyjne WPP
ul. Fabryczna 10

copyright © DOZAMEL Sp. z o.o.
projekt i wdrożenie: agencja interaktywna okinet