//
Wydarzenia

Relacja z Dni Otwartych
WPP

Niecodzienny pokaz mody, akcja krwiodawcza, spotkanie z ekspertem od marki i debata samorządów gospodarczych z lokalnymi władzami – takie atrakcje czekały na uczestników Dni Otwartych Wrocławskiego Parku Przemysłowego, które odbyły się 19 i 20 czerwca.

Zapraszamy do obejrzenia relacji video z Dni Otwartych WPP

http://www.youtube.com/watch?v=lDOe_JQT7Bw&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DFn7tXS-ivE#at=39

Ilość krwi pobranej od jednego dawcy może uratować życie nawet trzem osobom – a w naszej V Wielkiej Akcji Krwiodawczej krew oddały 42 osoby, dzięki czemu krwiolecznictwo wzbogaciło się o 18.9 l tego życiodajnego płynu. Krwiodawcom, którzy wzięli udział w akcji – a także tym, którzy zgłosili gotowość do oddania krwi lecz nie mogli tego uczynić z różnych powodów – serdecznie dziękujemy!

Paweł Tkaczyk, specjalista od marki (gościł w WPP już nie pierwszy raz) jak zwykle porwał i zaczarował słuchaczy, tym razem wykładem pt. „O wstrzykiwaniu frajdy – jak sprzedawać i budować markę”. Na ludzi z pokolenia 3F (FUN, FRIENDS, FEEDBACK) tradycyjny marketing nie działa - mówił P. Tkaczyk. -Tym ludziom, unurzanym w natłoku nic niewartych informacji, brakuje umiejętności skupienia uwagi. Dlatego jedyny sposób by cię pokochali, to odrobina szaleństwa. Nie waż się oszczędzać na emocjach, bo właśnie emocje leżą u podstaw lojalności – przekonywał Tkaczyk.

Po zakończonym wykładzie autora „Grywalizacji”, w sali Centrum Konferencyjnego WPP ta odrobina szaleństwa (a może nawet więcej?) pozostała. Na zaimprowizowanym wybiegu pojawili się modele i modelki prezentujący odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej. Jak najbardziej poważne informacje podano np. w rytmie hip hopu, czy scenerii „Gwiezdnych Wojen”. To był podobno pierwszy w Polsce pokaz mody BHP, z którego zresztą Agencja Cramert Art zrobiła prawdziwy show.

Władza kontra biznes - pod takim hasłem odbyła się IV Debata Biznesu Dolnośląskiego, zamykająca Dni Otwarte WPP. Przedstawiciele samorządów władzy lokalnej i samorządów gospodarczych dyskutowali m.in. o atmosferze wokół przedsiębiorczości, o płaszczyznach, na jakich mogłaby odbywać się współpraca biznesu z samorządem terytorialnym.

Zapraszamy do obejrzenia relacji video z Dni Otwartych WPP

http://www.youtube.com/watch?v=lDOe_JQT7Bw&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DFn7tXS-ivE#at=39 
 
Zobacz
sale Usługi dodatkowe Oferty specjalne
» sale » usługi dodatkowe » oferty specjalne
Kontakt

DOZAMEL Sp. z o.o.
Centrum Konferencyjne WPP
ul. Fabryczna 10
53-609 Wrocław
tel. +48 71 35 65 515

« więcej

copyright © DOZAMEL Sp. z o.o.
projekt i wdrożenie: agencja interaktywna okinet