Spotkanie z Ekspertem

DOZAMEL – Zarządca Wrocławskiego Parku Przemysłowego, BRE BANK SA i Zachodnia Izba Gospodarcza

zapraszają na Spotkanie z Ekspertem

Pawłem Tkaczykiem
prezesem agencji reklamowej Midea,
wykładowcą i szkoleniowcem, specjalistą brandingu i social media,
autorem książek „Zakamarki Marki” i „Grywalizacja”
oraz bloga www.paweltkaczyk.midea.pl o budowaniu silnej marki i nowoczesnym marketingu pt.:

„Zakamarki marki - czyli co jeszcze możesz zrobić, aby Twoja firma stała się silną marką?”

W ramach cyklu Akademii WPP – Spotkań z Ekspertem oraz Spotkań Biznesowych Zachodniej Izby Gospodarczej, we współpracy z BRE BANK SA, proponujemy Państwu tym razem tematykę związaną z budowaniem przewagi konkurencyjnej w dynamicznym otoczeniu w oparciu o silną markę.
Gościem spotkania będzie Paweł Tkaczyk - znany i ceniony w środowisku marketingowym ekspert, wykładowca i szkoleniowiec z dziedziny zarządzania marką, tworzenia identyfikacji wizualnej i wszystkich tych rzeczy, którymi zajmuje się na co dzień jako praktyk.

Spotkanie odbędzie się 6 marca (wtorek) o godz. 13:00 w Centrum Konferencyjnym WPP, DOZAMEL, ul. Fabryczna 10, III piętro, Sala Miedziana.

sale Usługi dodatkowe Oferty specjalne
» sale » usługi dodatkowe » oferty specjalne

DOZAMEL Sp. z o.o.
Centrum Konferencyjne WPP
ul. Fabryczna 10

copyright © DOZAMEL Sp. z o.o.
projekt i wdrożenie: agencja interaktywna okinet