Współpraca handlowa z
Chinami – szansa w dobie kryzysu

Jeśli poszukujecie dla swoich produktów lub usług nowego wielkiego rynku zbytu
Jeśli szukacie dobrej jakości tanich produktów
Jeśli chcielibyście obniżyć swoje koszty szukając komponentów do swoich produktów
Jeśli poszukujecie partnerów z najszybciej rozwijającej się gospodarki na świecie
Firma Golden Dragon, członek Zachodniej Izby Gospodarczej ma przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie:
„Współpraca handlowa z Chinami – szansą w dobie kryzysu.”

Podczas kilkugodzinnego spotkanie przybliżymy Państwu sekrety współpracy handlowej z Chinami. Przedstawimy żelazne zasady bezpiecznego importu, poszukiwania partnerów, towarów i usług, minimalizacji kosztów i ryzyka, wyboru najtańszych i najlepszych rozwiązań logistycznych.

Firmom poszukującym nowych rynków zbytu przybliżymy chińskie prawo, szanse i strategie wejścia ze swoimi produktami na rynek chiński, sposoby działania na tym rynku i potencjalne zyski oraz czyhające zagrożenia.

Szkolenie poprowadzą praktycy działający od kilkunastu lat na rynku chińskim z firmy Golden Dragon posiadającej swoje biura we Wrocławiu i Pekinie oraz z firmy Solid Logistics operatora logistycznego o zasięgu ogólnoświatowym.

Pod koniec szkolenia lektor ze Szkoła Języka Chińskiego Nihao przybliży meandry języka chińskiego (putonghua) oraz przeprowadzi z Państwem lekcję tego języka.

SZKOLENIE ODBĘDZIE SIĘ 18 października 2012 we Wrocławiu w Sali „Krzemowej” Centrum Konferencyjnego Wrocławskiego Parku Przemysłowego przy ulicy Fabrycznej 10 w godz. 08.30-16.30

Wyjątkowa okazja koszt całodziennego szkolenie to tylko 299 PLN/osoba netto!
W cenie szkolenia oprócz użytecznej wiedzy, zapewniamy również smakowity obiad i przerwy kawowe.

Formularz zgłoszeniowy, program szkolenia oraz zaproszenie znajduje się w załączniku.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy do 10 października przesłać formularz zgłoszeniowy (zeskanowany) mailowo na adres polska@goldendragon.com.pl lub faksem na numer 71 328 07 68

Jeśli z różnych względów nie spotkamy się podczas szkolenia zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Zapraszamy i chętnie udzielimy pomocy jeśli planują Państwo jakąkolwiek aktywność na chińskim rynku. Nasze dane kontaktowe znajdują się w stopce, a więcej informacji o naszej firmie znajdziecie Państwo na stronie: www.goldendragon.com.pl

Serdecznie Zapraszamy
Grzegorz Gołojuch
Golden Dragon

Formularz zgłoszeniowy >>>

Agenda spotkania >>>

sale Usługi dodatkowe Oferty specjalne
» sale » usługi dodatkowe » oferty specjalne

DOZAMEL Sp. z o.o.
Centrum Konferencyjne WPP
ul. Fabryczna 10

copyright © DOZAMEL Sp. z o.o.
projekt i wdrożenie: agencja interaktywna okinet