//
Wydarzenia

Tydzień dla Zdrowia i
Nauki we Wrocławskim Parku Przemysłowym

W ramach realizowanej przez DOZAMEL strategii społecznej odpowiedzialności biznesu, zapraszam wszystkich na naszą coroczną akcję społeczną „Tydzień dla Zdrowia i Nauki we Wrocławskim Parku Przemysłowym”.

Głównym przesłaniem akcji, skierowanej do pracowników firm zlokalizowanych na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego, jest promocja zdrowego trybu życia poprzez motywowanie do aktywności sportowej, zdrowego odżywiania się oraz wykonywania badań profilaktycznych.

W tym roku akcja potrwa od 13 do 24 marca, a w ramach niej na specjalnym funpage na facebooku organizowane będą liczne konkursy o tematyce zdrowotnej i naukowej z ciekawymi nagrodami. Oprócz tego ogłoszony zostanie konkurs plastyczny dla dzieci pracowników firm z terenu WPP.

Szczególnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych w środę 22 marca od godz. 9.00 do 13.00 do Centrum Konferencyjnego WPP (bud.A11), gdzie główny partner – organizator wydarzenia firma REH4YOU – poprowadzi cykl warsztatów i ćwiczeń dotyczących chorób cywilizacyjnych, problemów zdrowotnych kobiet, prawidłowej postawy, a także opowie o współczesnych metodach rehabilitacji. W tych godzinach będą wykonywane także zabiegi masażu pleców, badania cukru w krwi. Tradycyjnie w siedzibach naszych partnerów czekać będą na Was kosze z jabłkami.

Wiecej informcji na stronie:

http://wpp.wroc.pl/pl/tydzien_dla_zdrowia_i_nauki_we_wroclawskim_parku_przemyslowym/1293

Zapraszamy do śledzenia i polubienia naszego fanpage'a:

https://www.facebook.com/TydzienZdrowiaWPP/
  
 
Zobacz
sale Usługi dodatkowe Oferty specjalne
» sale » usługi dodatkowe » oferty specjalne
Kontakt

DOZAMEL Sp. z o.o.
Centrum Konferencyjne WPP
ul. Fabryczna 10
53-609 Wrocław
tel. +48 71 35 65 515

« więcej

copyright © DOZAMEL Sp. z o.o.
projekt i wdrożenie: agencja interaktywna okinet