//
Wydarzenia

Usługi EURES dla
pracodawców

22 marca br. Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy - Zespół ds. EURES organizuje spotkanie informacyjne w formie konferencji dla pracodawców, organizacji pracodawców oraz instytucji wspierających.

Celem spotkania będzie przedstawienie zakresu usług jakie świadczone są na rzecz pracodawców w ramach systemu Europejskich Służb Zatrudnienia EURES. Pracując w sieci służb zatrudnienia na terenie Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego, w Polsce usługa EURES świadczona jest w strukturach publicznych służb zatrudnienia przez wojewódzkie i powiatowe urzędy pracy.

Oferowana pracodawcom pomoc w poszukiwaniu i rekrutacji pracowników będących obywatelami UE i EOG świadczona jest na najwyższym poziomie i całkowicie bezpłatnie.

Spotkanie odbędzie się w godzinach od 11 do 15 w Centrum Konferencyjnym Wrocławskiego Parku Przemysłowego, przy ulicy Fabrycznej 10.

Informacji udziela oraz zgłoszenia przyjmuje: Teresa Lis-Pieńkowska, Zespół ds. EURES, Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy – Filia we Wrocławiu, ul Armii Krajowej 54, 50-541 Wrocław, www.eures.dwup.pl

tel. 71 39 74 311 71 39 74 311, fax. 71 39742 02 ; e -mail: teresa.lis.pienkowska@dwup.pl

  
 
Zobacz
sale Usługi dodatkowe Oferty specjalne
» sale » usługi dodatkowe » oferty specjalne
Kontakt

DOZAMEL Sp. z o.o.
Centrum Konferencyjne WPP
ul. Fabryczna 10
53-609 Wrocław
tel. +48 71 35 65 515

« więcej

copyright © DOZAMEL Sp. z o.o.
projekt i wdrożenie: agencja interaktywna okinet