O nas

Centrum Konferencyjne WPP to ponad 10 lat doświadczenia w udostępnianiu Państwu nowoczesnej przestrzeni do organizacji wydarzeń.

Mieścimy się na III piętrze stylowego biurowca na wjeździe do Wrocławskiego Parku Przemysłowego przy ul. Fabrycznej 10 we Wrocławiu. Znajdziecie u nas wszystko, co zapewni wygodę zarówno organizatorom, jak i gościom: bezpłatny, monitorowany parking wewnętrzny, podjazd dla wózków, duże windy, szatnię. Klimatyzacja i bezprzewodowy Internet to u nas standard.

Miejsce dla biznesu

To doskonałe miejsce na spotkania biznesowe, szkolenia, narady, konferencje, seminaria w nowoczesnych, doskonale wyposażonych i ciekawie zaaranżowanych wnętrzach.

Proponujemy także wsparcie organizacyjno-techniczne na każdym etapie organizacji wydarzenia. W zależności od ilości osób i charakteru spotkania, możecie Państwo wybrać jedną z dwóch sal, która najlepiej odpowiada Państwa potrzebom:
– Miedzianą lub Krzemową – to sale konferencyjne, które pomieszczą odpowiednio 150 lub 50 uczestników konferencji, debaty, warsztatów lub spotkania handlowego

Zobacz nasze sale

Organizacja wydarzeń

Mamy także doświadczenie w udostępnianiu naszej przestrzeni na duże i nietypowe wydarzenia, takie jak targi, jubileusze z bankietem, występy artystyczne, spotkania z ekspertami i celebrytami, konferencje prasowe, pokazy kulinarne itp. Dla tego typu wydarzeń proponujemy wynajem kilku sal oraz zaaranżowanie przestronnego holu i tarasu.

Począwszy od 2008 roku gościliśmy w naszym Centrum Konferencyjnym WPP ponad pięć tysięcy spotkań i wydarzeń, które zgromadziły w sumie dziesiątki tysięcy uczestników. Odwiedziło nas wielu uznanych ekspertów, specjalistów i  osobistości z różnych branż.

Zobacz nasze wydarzenia

Zapraszamy do zorganizowania z nami Państwa niezapomnianego wydarzenia!

Historia miejsca

Historia terenu, na którym znajduje się Centrum Konferencyjne WPP sięga XIX wieku, a prekursorami rozwoju przemysłu na tym obszarze były fabryki Linke-Hofmann Werke oraz Fahrzeug und Motoren Werke (zwane w skrócie „Famo”), które prowadziły produkcję lokomotyw i dużych maszyn elektrycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą historią Wrocławskiego Parku Przemysłowego na stronie WPP.